Krabica na tortu s osvetlením, 8 hranol + vrch

3,00  s DPH/bal

Rozmery: šírka 41 cm, výška 35 cm

Svetlo: LED

1 ks/balenie

Krabica je dodávaná nezmontovaná.

+
 •  Doprava a Platba
  Druhy dopravy: Tovar doručovaný prepravnou balíkovou firmou UPS. Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 4 – Eur(bez dph). Cena prepravy zahŕňa e-mailové oznámenie a kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta doručenia. U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. Reklamácia zásielky je možná do 14 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní! Tovar doručovaný UPS + paletexpress– Obchodný balík Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške
  OD-DO MENO KG CENA
  1-14kg Malý balík do 14kg [0 – 14] 4 €
  15-30kg Veľký balík do 30kg [15 – 30] 5.5 €
  30-60kg 2 Veľký balík do 60kg [31 – 60] 16 €
  60-90kg 3 Veľký balík do 90kg [61 – 90] 24 €
  91-120kg 4 Veľký balík do 120kg [91 – 120] 30 €
  91-300kg PALETOVÁ PREPRAVA do 300kg [91 – 300] 30 €
  300-600kg PALETOVÁ PREPRAVA do 600kg [301 – 600] 60 €
  600-900kg PALETOVÁ PREPRAVA do 900kg [601 – 900] 90 €
  Platobné možnosti Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať po výbere dopravy. Dobierka(1€) – Objednaný tovar Vám zašleme poštou a pri prevzatí tento tovar uhradíte v hotovosti. Osobný odber – Objednaný tovar pri prevzatí tovar uhradíte v hotovosti. Platba s kreditnou kartou – 0 eur – Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány Stripe. Budete zadávať šestnásť-miestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.
  ... ludí práve pozerá tento produkt

Zaručená Bezpečná PlatbaTrust

Krabica na tortu s osvetlením, 8 hranol + vrch

Pokiaľ hľadáte krabicu na tortu, v ktorej môžete priamo prezentovať svoje výrobky, ste na správnom mieste. Vďaka okienku na bočnej strane môžete jasne vidieť výrobok bez toho, aby ste museli krabicu otvárať. Krabica sa najlepšie hodí na okrúhle torty.

Krabica na tortu s LED osvetlením je inovatívne a jedinečné riešenie, ktoré ponúka špeciálny a veľkolepý zážitok pri doručení a prezentovaní vašej torty alebo zákuskov. Táto moderná krabica má systém LED osvetlenia, ktorý umožňuje modernú prezentáciu torty.

Rozmery: šírka 41 cm, výška 35 cm

1 ks/balenie

Krabica sa dodávaná nezmontovaná.

 

Návod na použitie

 1. Zloženie krabice:

Pripravte materiál hnedou stranou smerom hore. Zahnite predrezané ušká na krabici podľa predtlačených čiar. Poskladajte krabicu.

 1. Uvoľnenie krúžku:

Mierne zatlačte na strede vyznačený krúžok z bielej strany smerom dnu, tak aby ste na druhej strane nepoškodili fóliu ale zároveň uvoľnili krúžok.

 1. Vytlačenie krúžku:

Následne mierne zatlačte na krúžok aj z druhej strany (z hnedej strany s fóliou smerom von) a s ľahkosťou odstráňte nepotrebný krúžok.

 1. Aktivovanie LED lampy:

Uchopte LED lampu a odstráňte z nej istiaci umelohmotný pásik pre aktiváciu batérie. Umelohmotný pásik potiahnite vodorovne smerom von.

 1. Príprava LED lampy na lepenie:

Odstráňte z LED lampy papierovú ochranu, čo následne umožní nalepenie súčiastky na kartón.

 1. Nalepenie LED lampy:

Nalepte LED lampu z bielej strany krabice na výrez, z ktorého ste vytlačili predrezaný krúžok. Pozor! Uistite sa, že LED lampa je presne v strede výrezu a neprekrýva ju kartón.

Hmotnosť 0,80 kg
Rozmery 41 × 41 × 35 cm
Farba

Close
Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategória