• Filters
  • Sort by
    ...

Krabice pre STREET FOOD

Krabice pre street food sú špeciálne navrhnuté obaly určené na prenášanie a konzumáciu jedál na cestách. Sú praktické, odolné a vhodné pre rôzne druhy obľúbených rýchlych jedál. Tieto krabice poskytujú ideálny spôsob prenosu a konzumácie uličného jedla bez obáv z rozmazania, vypadnutia alebo ochladenia. Sú navrhnuté s ohľadom na pohodlnosť a efektívnosť, aby zabezpečili optimálny zážitok pre zákazníkov, ktorí si užívajú jedlo na cestách.

Krabica na polovičnú pizzu:
Krabica na polovičnú pizzu je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú si vychutnať čerstvú pizzu na cestách. Je dostatočne veľká na udržanie polovičnej pizze a zabezpečuje, že sa jej chrumkavá kôrka a šťavnatý náplň udržia intaktné až do príchodu do cieľa.

Krabica na gyros:
Krabica na gyros je navrhnutá špeciálne pre toto populárne grécke jedlo. Poskytuje dostatok priestoru pre servírovanie mäsa, zeleniny a omáčok, aby sa zachovala jeho čerstvosť a chuť. Je vhodná nielen pre gyros, ale aj pre ďalšie druhy obľúbených gréckych pokrmov.

Krabica na pečené koleno:
Táto robustná krabica je určená pre milovníkov pečeného kolena. Je dostatočne veľká na udržanie veľkého kusu mäsa a príloh, zároveň však poskytuje stabilitu a ochranu pred rozmazaním alebo rozliatím omáčok.

Krabica na hot dog:
Krabica na hot dog je ideálnym riešením pre jednoduché a pohodlné prenášanie a konzumáciu tohto klasického uličného jedla. Je navrhnutá tak, aby udržala klobásu, hrebeny a prípadné prílohy v jednom pevnom obale, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu a minimalizuje neporiadok.

Krabica na zemiačiky:
Táto praktická krabica je vhodná pre obľúbené zemiačiky a ďalšie prílohy. Poskytuje dostatok priestoru na zemiaky, ryžu alebo ďalšie prílohy a zabezpečuje, že zostanú teplé a čerstvé aj počas prenášania.

Krabica na hamburger:
Krabica na hamburger je navrhnutá tak, aby udržala hamburger v dokonalej forme a zachovala jeho chuť a šťavnatosť. Poskytuje stabilnú podporu pre hamburger a zabraňuje rozmazaniu omáčok a vypadávaniu prílohy.

Tácky:
Okrem krabíc sú k dispozícii aj rôzne druhy táci, ktoré sú ideálne pre servírovanie malých porcií jedál alebo pre rôzne prílohy a občerstvenie. Tácky sú ľahké, praktické a ideálne pre rýchle občerstvenie na cestách.

Tieto krabice a tácky poskytujú praktické riešenia pre servírovanie a prenášanie street foodu a zaručujú, že vaše obľúbené jedlá budú stále čerstvé a chutné, aj keď ich konzumujete mimo reštaurácie alebo domova.

V ponuke máme viacero druhov krabíc taktiež pre torty a zákusky:

krabica na koláče bez uška,
krabica na zákusky s uškom,
krabice na zákusky s okienkom,
otvorené krabice.

Všetky vyššie spomínané typy krabíc sú dostupné v troch rôznych farbách. Vybrať si môžete z prírodnej hnedej, vždy elegantnej bielej alebo krásne zdobenej. V prípade, že ste si stále nevedeli vybrať a potrebujete krabice so špecifickými rozmermi alebo potlačou, neváhajte nás kontaktovať.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategória