Airbrush sada

221,00  s DPH/bal

Kompletná airbrush sada s kompresom a praktickou taštičkou.

Na sklade zostáva iba 1 položiek.
 •  Doprava a Platba
  Druhy dopravy: Tovar doručovaný prepravnou balíkovou firmou UPS. Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 4 – Eur(bez dph). Cena prepravy zahŕňa e-mailové oznámenie a kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta doručenia. U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. Reklamácia zásielky je možná do 14 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní! Tovar doručovaný UPS + paletexpress– Obchodný balík Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške
  OD-DO MENO KG CENA
  1-14kg Malý balík do 14kg [0 – 14] 4 €
  15-30kg Veľký balík do 30kg [15 – 30] 5.5 €
  30-60kg 2 Veľký balík do 60kg [31 – 60] 16 €
  60-90kg 3 Veľký balík do 90kg [61 – 90] 24 €
  91-120kg 4 Veľký balík do 120kg [91 – 120] 30 €
  91-300kg PALETOVÁ PREPRAVA do 300kg [91 – 300] 30 €
  300-600kg PALETOVÁ PREPRAVA do 600kg [301 – 600] 60 €
  600-900kg PALETOVÁ PREPRAVA do 900kg [601 – 900] 90 €
  Platobné možnosti Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať po výbere dopravy. Dobierka(1€) – Objednaný tovar Vám zašleme poštou a pri prevzatí tento tovar uhradíte v hotovosti. Osobný odber – Objednaný tovar pri prevzatí tovar uhradíte v hotovosti. Platba s kreditnou kartou – 0 eur – Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány Stripe. Budete zadávať šestnásť-miestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.
  ... ludí práve pozerá tento produkt

Zaručená Bezpečná PlatbaTrust

Airbrush sada Vám uľahčí a zjednoduší každé zdobenie. Pustite uzdu svojej fantázie a vytvorte nádherné a realistické dekorácie na Vaše dezerty, či maľujte priamo na torty. S týmto skvelým pomocníkom vyčarujete na Vaše dezerty všetko, čo Vám len zíde na um. Pomocou tohto prístroja môžete nielen maľovať, ale aj tieňovať rôzne dekorácie na torty alebo torty samotné. Tento airbrush systém Vám zabezpečí precízne a krásne dekorovanie.

Táto praktická Airbrush sada obsahuje:
– airbrush pištoľ,
– pipetu na farbu,
– kľúč na dýzy,
– vzduchovú hadicu,
– kompresor,
– adaptér.

K tomu všetkému prislúcha aj praktická taštička, takže si viete svoju airbrush sadu zbaliť a vziať kamkoľvek so sebou.

Airbrush systémy sú čoraz populárnejšie nielen vo svete profesionálnych cukrárov, ale aj u domácich tvoriteľov. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Dôležité je vždy používať farby vhodné do airbrush systémov. Po použití prístroja odporúčame pištoľ dôkladne vyčistiť špeciálnym čističom alebo čistým alkoholom, aby ste predišli zaschnutiu farby v dýze.

Jeho využitie však nemusí skončiť iba pri dekorovaní cukrárskych výtvorov. Môžete ho využiť aj pri maľovaní na plátno, či iné povrchy. Vždy je však potrebné použiť vhodné druhy farieb.

Pre lepšiu viditeľnosť obsahu tejto sady odporúčame zhliadnuť nasledovné video s ukážkou možného použitia a čistenia prístroja.

Odporúčame používať vždy podľa pokynov v pribalenom návode.

Rozmery 25 × 14 × 15 cm
Close
Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategória