Vaflovač Bestron – Srdiečka

28,90  s DPH/bal

Vaflovač na prípravu srdiečkových vaflí.

Nie je na sklade

 •  Doprava a Platba
  Druhy dopravy: Tovar doručovaný prepravnou balíkovou firmou UPS. Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 4 – Eur(bez dph). Cena prepravy zahŕňa e-mailové oznámenie a kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta doručenia. U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. Reklamácia zásielky je možná do 14 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní! Tovar doručovaný UPS + paletexpress– Obchodný balík Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške
  OD-DO MENO KG CENA
  1-14kg Malý balík do 14kg [0 – 14] 4 €
  15-30kg Veľký balík do 30kg [15 – 30] 5.5 €
  30-60kg 2 Veľký balík do 60kg [31 – 60] 16 €
  60-90kg 3 Veľký balík do 90kg [61 – 90] 24 €
  91-120kg 4 Veľký balík do 120kg [91 – 120] 30 €
  91-300kg PALETOVÁ PREPRAVA do 300kg [91 – 300] 30 €
  300-600kg PALETOVÁ PREPRAVA do 600kg [301 – 600] 60 €
  600-900kg PALETOVÁ PREPRAVA do 900kg [601 – 900] 90 €
  Platobné možnosti Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať po výbere dopravy. Dobierka(1€) – Objednaný tovar Vám zašleme poštou a pri prevzatí tento tovar uhradíte v hotovosti. Osobný odber – Objednaný tovar pri prevzatí tovar uhradíte v hotovosti. Platba s kreditnou kartou – 0 eur – Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány Stripe. Budete zadávať šestnásť-miestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.
  ... ludí práve pozerá tento produkt

Zaručená Bezpečná PlatbaTrust

Vaflovač Bestron – Srdiečka na prípravu krásnych srdiečkových vaflí. S týmto šikovným pomocníkom si môžete vafle pripraviť kedykoľvek a kdekoľvek. Tento vaflovač je mimoriadny vďaka malým výrezom na konci srdiečok, kde viete zasunúť drevené paličky. V priebehu pár chvíľ tak viete vytvoriť krásne vaflové lízatká.

Vafle sú mimoriadne obľúbeným dezertom, nakoľko ich môžete podobne ako palacinky podávať na mnoho spôsobov. Tieto srdiečkové vafle môžete upiecť rovno na praktické drevené paličky a po upečení ich dozdobiť rôznymi polevami, cukrovými posypmi a pod. Túto pochúťku budú zaručene všetci zbožňovať.

Vaflovač Bestron – Srdiečka sa zahreje v priebehu niekoľkých minút. Prístroj má zabudovanú automatickú reguláciu teploty spolu s praktickým indikátorom pripravenosti, čiže práca s ním bude mimoriadne jednoduchá. Vďaka nepriľnavému povrchu viete vafle po dopečení poľahky vybrať a vaflovač jednoducho vyčistiť.

Prístroj má tepelne odolnú rukoväť a v balení nájdete aj 20ks drevených paličiek na prípravu vaflí na paličke. Vaflovač pripraví naraz až 4 vafle.

Odporúčame Vám aj ostatné vaflovače z našej ponuky.

Značka: Breston

Close
Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategória