• Szűrők
  • Rendezés:
    ...

Dobozok süteményekre és tortákra

Či už ponúkate zákusky a torty v cukrárni alebo pečiete len doma pre známych, Vaše výtvory si zaslúžia to najlepšie – naše krabice na zákusky a torty. Rovnako ponúkame aj rýchle riešenia na zabalenie sladkých či slaných pochutín vo forme výslužiek pre Vašich hostí. Každá pozornosť predsa začína balením.

Naše krabice sú vyrábané z kvalitnej a hlavne potravinám nezávadnej, trojvrstvovej vlnitej lepenky, ktorá je mimoriadne odolná. Vďaka tomu Vám vieme garantovať, že Vaše zákusky, torty, pagáče a iné pochutiny budú pri uskladnení alebo preprave v bezpečí.

Vyrábame pre Vás rôzne typy krabíc, v  množstve rozmerov a potlačí. Najobľúbenejšie z nich si môžete objednať priamo cez náš eshop. Stačí si len vybrať správny typ a rozmer podľa Vašich preferencií.

V ponuke máme viacero druhov krabíc:

Všetky vyššie spomínané typy krabíc sú dostupné v troch rôznych farbách. Vybrať si môžete z prírodnej hnedej, vždy elegantnej bielej alebo krásne zdobenej. V prípade, že ste si stále nevedeli vybrať a  potrebujete krabice so špecifickými rozmermi alebo potlačou, neváhajte nás kontaktovať.

TOP TERMÉKEK


Close Kosár
Close Kedvencek
Legutóbb megtekintett termékek Bezár
Close

Close
Menü
Kategóriák